All english written articles have English article tag and lays under horizontal line. First part is written in Czech.

sobota 31. prosince 2011

Jak jsem si užil silvestr / Me and new years eve

Vzhledem k tomu že vlastně ještě Silvestr probíhá tak jen popíšu to co se dělo do teď. (a todle sem zvědavej jak napíšu englicky) Všichni tradiční a normální ovčani jistě sledují rádoby zábavné estrády na českých televizních stanicích a nebo sestřihy ze silvestrů s panem Menšíkem, Sovákem a nebo třebas Bohdalovou. To já jsem si uzmul vineu a  chtěl si pustit na ,,Dvojce" jak se nyní oficiálně čt2 nazývá, dílo samotného Járy Cimrmana - České nebe. Bohužel to nebylo vysíláno i přes internet a tak jsem náhodou skončil na čt24 u Retrománie. Bylo a stále je zajímavé sledovat co vše se dělo za úřadování komunistické partaje. Stále se najde něco co mě pokaždé překvapí, at už příjemně nebo naopak nepříjemně.

Jinak všem čtenářům kterých asi není mnoho ale to snad napravíme jen vše nejlepší do nového roku 2012.Average czech citizen now watching ,,funny" estrades/TV-shows with czech stars. I meant to watch theathre play from DJC (Divadlo Járy Cimrmana) called České nebe = Czech heaven written by Jára Cimrman famous fictional czech inventor. Unfotunatelly this program wasn't streamed to Internet. Now I am watching Retromanie document tv-series with themes before year 1989 from deep times of comunist regime.

Happy and successfull new year 2012 from Czech Republic.

1 komentář:

  1. Já dal přednost sledování pořadu na čro2. Jako vždy mě tohle rádio nezklamalo. Právě naopak mile překvapilo. Ale nakonec jsem to asi v deset večer zabalil a šel spát bez ohledu jestli je Silvestr nebo ne.
    Ragiowan

    OdpovědětVymazat